Sopro ZE 718

Sopro ZE 718

Specjalny preparat czyszczący, samoczynnie działający, zawierający kwasy, do usuwania nalotów cementowych i wapiennych, wykwitów, resztek cementu i zapraw z okładzin z płytek ceramicznych, płyt klinkierowych, ceglanych i glinianych, płyt Cotto, kamienia naturalnego, betonu itp.

Koncentrat czyszczący z resztek cementu

Zastosowanie:

Do usuwania nieorganicznych zanieczyszczeń, jak pozostałości nalotów cementowych, rdzy, osadów wapiennych, zatłuszczeń i resztek mydła, powszechnie występujących (nieorganicznych) zabrudzeń i osadów oraz rożnego rodzaju wykwitów ze wszystkich, niewrażliwych na działanie kwasów okładzin, jak płytki ceramiczne, płyty klinkierowe, ceglane i gliniane, płyty Cotto, beton elewacyjny, a także okładzin z kamieni naturalnych (granitów lub nieobrobionych wapieni), wielu tworzyw sztucznych oraz chromu, stali szlachetnej itp. Koncentrat Sopro ZE 718 stosuje się przede wszystkim do czyszczenia typowych zabrudzeń budowlanych w pomieszczeniach (preparat do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz).

Sposób użycia:

Koncentrat Sopro ZE 718, w zależności od stopnia zabrudzenia, rozcieńczyć woda w proporcji do maks. 1:10 i nanieść na zwilżoną czyszczona powierzchnie, rozprowadzić. Poddać działaniu preparatu przez kilka minut, ewentualnie wyszorować szczotka, następnie zmyć dużą ilością czystej wody. Przy silnym zabrudzeniu preparat Sopro ZE 718 zastosować w postaci koncentratu lub mniej rozcieńczony.

Właściwości:

Preparat:

  • działa samoczynnie
  • zawiera kwasy
  • szczególnie do pierwszego czyszczenia nowo ułożonych okładzin oraz istniejących,
    mocno zabrudzonych powierzchni
  • zwłaszcza do zastosowań w pomieszczeniach