Sopro ZA 703

Sopro ZA 703

Skoncentrowany, silnie działający, zawierający kwasy, specjalny preparat czyszczący do usuwania wykwitów, nalotów cementowych, wapiennych i pozostałości zapraw, uporczywych zabrudzeń, stwardniałych osadów ze wszystkich, odpornych na działanie kwasów powierzchni.

Koncentrat czyszczący wykwity i resztki cementu w obszarach zewnętrznych

Zastosowanie:

Do usuwania nalotów cementowych z nowo ułożonych okładzin oraz do czyszczenia zabrudzonych, użytkowanych powierzchni. Koncentrat Sopro ZA 703 może być stosowany na wszystkich odpornych na działanie kwasów powierzchniach, jak płytki i płyty ceramiczne, mozaika, okładziny i cegły klinkierowe, płyty Cotto, płyty z kamieni naturalnych i syntetycznych itp. Preparat zalecany do stosowania na zewnątrz z powodu silnego zapachu. W pomieszczeniach zalecamy stosowanie preparatu Sopro ZE 718.

Sposób użycia:

Czyszczona powierzchnie należy zwilżyć. Koncentrat Sopro ZA 703 rozcieńczyć woda w proporcji 1:10 i przy pomocy szczotki nanieść na obrabiana powierzchnie, następnie ja wyszorować. Przy bardzo mocnych zabrudzeniach proces czyszczenia powtórzyć. Po zakończeniu pracy powierzchnie dokładnie spłukać woda.

Właściwości:

Dzięki zawartości aktywnych kwasów natychmiast rozpuszcza i szybko usuwa zabrudzenia.
Preparat :

  • usuwa uporczywe zabrudzenia
  • do stosowania w obszarach zewnętrznych