Sopro WE 715

Sopro WE 715

Specjalny preparat czyszczący o wysokiej skuteczności, dzięki połączeniu aktywnych rozpuszczalników z wybranymi składnikami czyszczącymi. Do usuwania zabrudzeń z olejów, wosków i zatłuszczeń z powierzchni okładzin ceramicznych, betonowych, innych podłoży mineralnych oraz płyt z kamienia naturalnego, betonu itp.

Preparat czyszczący plamy z tłuszczów i wosku

Zastosowanie:

Do usuwania zabrudzeń z wosków, olejów, zatłuszczeń, smoły, bitumów, świeżych farb, impregnatów do drewna, powłok lakierowanych, utwardzonych pozostałości środków do pielęgnacji kamienia itp. z odpornych na działanie rozpuszczalników podłoży jak powierzchnie betonowe, inne podłoża mineralne, płyty z kamienia naturalnego i betonu, płytki, płyty gliniane i klinkierowe itp. Również do usuwania pozostałości fug trwale elastycznych (fugi silikonowe). Do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Sposób użycia:

Preparat czyszczący Sopro WE 715 nanieść na sucha powierzchnie w formie koncentratu, rozprowadzić, pozostawić na 5-20 minut i od czasu do czasu wyszczotkować. Gdy wszystkie zabrudzenia zostaną rozpuszczone, dodać trochę wody, wyszorować i zebrać brud. Z dużego obszaru usunąć przy pomocy gumowej ściągaczki lub urządzenia z funkcja odsysania. Czyszczone powierzchnie należy zawsze dokładnie zmyć czysta woda. Przy bardzo mocnych zabrudzeniach powtórzyć proces czyszczenia na suchej powierzchni.

Właściwości:

Preparat:

  • rozpuszcza zabrudzenia i umożliwia zmywanie czyszczonej powierzchni woda
  • jest gotowy do użycia
  • stosowany w pomieszczeniach i na zewnątrz
  • na podłoża odporne na działanie rozpuszczalników