Sopro SR 716

Sopro SR 716

Kwasowy, łagodnie działający preparat do czyszczenia łazienek, natrysków, basenów, toalet i innych pomieszczeń, wyłożonych płytkami ceramicznymi, a także do usuwania osadów wapiennych z armatury, ceramiki sanitarnej itp.

Koncentrat do czyszczenia łazienek

Zastosowanie:

Koncentrat Sopro SR 716 szybko i gruntownie usuwa osady z wody, mydła i moczu, osady wapienne oraz tłuste zabrudzenia. Stosowany jest do czyszczenia powierzchni sanitarnych tzn. płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, chromu, stali nierdzewnej itp.

Sposób użycia:

Koncentrat Sopro SR 716 w zależności od stopnia zabrudzenia rozcieńczyć woda w proporcji 1:10 i przy pomocy gąbki lub szczotki nanieść na czyszczona powierzchnie. W przypadku mniejszych powierzchni spryskać preparatem wilgotna gąbkę lub bezpośrednio czyszczony przedmiot. Poddać działaniu przez 2-3 minuty, następnie zmyć czysta woda. Preparat Sopro SR 716 nie powinien wyschnąć na czyszczonej powierzchni. Wydajność czyszczenia znacznie wzrasta przy użyciu mechanicznych urządzeń.

Właściwości:

Kwasowy, łagodnie działający, o przyjemnym zapachu preparat czyszczący, zawierający aktywne kwasy i specjalnie dobrane składniki czyszczące.
Preparat:

  • jest bardzo wydajny dzięki wysokiej skuteczności czyszczenia
  • rozpuszcza zabrudzenia i umożliwia zmywanie czyszczonej powierzchni woda
  • ulega biodegradacji