Sopro RU 632

Sopro RU 632

Preparat czyszczący do kamieni naturalnych, zawierający kwasy i utleniacze oraz specjalne składniki ochronne do usuwania rdzy.

Preparat odrdzewiający do kamieni naturalnych

Zastosowanie:

Do czyszczenia zabrudzeń i przebarwień z rdzy z odpornych na środki kwasowe kamieni naturalnych i innych powierzchni. Również usuwa pozostałości zapraw, mleczko cementowe i podobne zabrudzenia.

Sposób użycia:

Preparat Sopro RU 632, rozcieńczony woda w proporcji do 1:3 w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, nanieść na czyszczona okładzinę i natychmiast równomiernie rozprowadzić po podłożu przy pomocy szczotki. Po upływie 4-8 godzin (ewentualnie do maks. 24 godzin przy silnej rdzy) czyszczona powierzchnie kilka razy zmyć woda. Przy trudno usuwalnych zabrudzeniach proces czyszczenia należy powtórzyć. Podczas działania preparatu powierzchnie chronić przed oddziaływaniem wody. Z powodu wytwarzania się intensywnego zapachu przy stosowaniu preparatu, należy zadbać o odpowiednia wentylacje w pomieszczeniach. Ze względu na to, ze rdza pojawia się zawsze pod wpływem wilgoci, po wyczyszczeniu okładziny preparatem Sopro RU 632 należy zastosować właściwy środek ochronny (np. impregnat do kamieni naturalnych Sopro NFS 704).

Właściwości:

Preparat:

  • skutecznie usuwa rdze
  • o długotrwałym działaniu
  • chroni przed powstawaniem nowych plam z rdzy
  • w pomieszczeniach i na zewnątrz