SOPRO MNW 706 1l – Preparat do czyszczenia i konserwacji kamieni naturalnych

SOPRO MNW 706

Sopro MNW 706 to koncentrat do czyszczenia i konserwacji kamieni naturalnych na bazie wysokiej jakości naturalnego mydła, zawierający specjalnie dobrane składniki pielęgnacyjne do bieżącego czyszczenia i równoczesnej pielęgnacji.
Produkt występuje w formie koncentratu, jest wydajny w użyciu. Stosowany na wszystkie okładziny z marmuru, płyty z kamienia naturalnego i betonu.

ZASTOSOWANIE

Do czyszczenia i równoczesnej pielęgnacji wszystkich okładzin z kamienia naturalnego, jak polerowany marmur, szlifowany wapień, łamany łupek, wszystkie granity, gnejsy, a także okładzin z płyt betonowych.
Szczególnie nadaje się na powierzchnie impregnowane.

SPOSÓB UŻYCIA

Koncentrat do czyszczenia i konserwacji kamieni naturalnych Sopro MNW 706 wlać w odpowiedniej ilości do przygotowanej do zmywania wody. Dodać jedną miarkę (ok. 20 ml) na 10 l ciepłej wody, przy dużym zabrudzeniu ewentualnie dodać trochę więcej preparatu. Przygotowanym roztworem przemyć okładzinę, pozostającą po zmyciu warstewkę zostawić do wyschnięcia. Nie zmywać czystą wodą.

WYDAJNOŚĆ

Przy standardowym zabrudzeniu i cotygodniowym czyszczeniu 1l preparatu wystarcza na 100 m2 na okres ok. 6 miesięcy.

UWAGI

Przy bardzo dużym zabrudzeniu, od czasu do czasu, może być potrzebne zastosowanie intensywnego koncentratu czyszczącego Sopro BIR 711 lub koncentratu czyszcząco-odtłuszczającego Sopro GR 701.

OPAKOWANIA

Butelka 1 L