Sopro GR 701

Sopro GR 701

Uniwersalny, wodorozcienczalny koncentrat do gruntownego czyszczenia mocno zabrudzonych okładzin. Usuwa plamy z oleju, zatłuszczenia, wosk, smołę, pozostałości preparatów pielęgnujących i wiele innych zanieczyszczeń.

Koncentrat czyszczaco-odtłuszczajacy

Zastosowanie:

Do intensywnego czyszczenia wszystkich wodoodpornych podłoży jak płytki i płyty ceramiczne, klinkierowe, Cotto, z kamieni naturalnych i syntetycznych np. marmur i wapien, granit, płyty betonowe oraz szkło, stal szlachetna, aluminium, a także wiele powierzchni z tworzyw sztucznych i lakierowanych. Również jako uniwersalny środek czyszczący, stosowany w gospodarstwie domowym, pomieszczeniach dla majsterkowiczów, warsztatach, samochodach. Do użycia w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Sposób użycia:

Zależnie od stopnia zabrudzenia, koncentrat Sopro GR 701 rozcieńczyć woda w proporcji maks. 1:5 i przy pomocy twardej gąbki lub szczotki nanieść na czyszczona powierzchnie. Po 5-20 minutach oddziaływania preparatu, powierzchnie wyszczotkować i usunąć rozpuszczony brud. W przypadku małych powierzchni wystarczy użyć szmatki, na dużych powierzchniach gumowej rakli lub urządzeń z funkcja odsysania. W każdym wypadku czyszczone miejsce należy dokładnie spłukać czysta woda. Przy bardzo mocnych zabrudzeniach powtórzyć proces czyszczenia na suchej powierzchni, ewentualnie użyć preparatu Sopro GR 701 bez rozcieńczenia i mocno wyszczotkować.

Właściwości:

Koncentrat czyszcząco-odtłuszczający Sopro GR 701 usuwa plamy z oleju, zatłuszczenia, wosk, smołe,
pozostałości preparatów pielęgnujących i wiele innych zanieczyszczeń.
Preparat jest:

  • wodorozcieńczalny
  • o silnym działaniu
  • do wielu zastosowań