Sopro FPR 708

Sopro FPR 708

Łagodnie alkaliczny preparat do czyszczenia i konserwacji w ramach regularnego utrzymywania czystości standardowo zabrudzonych okładzin z gresu. Zawiera specjalnie dobrane składniki, rozpuszczające tłuszcze i zabrudzenia oraz dodatki pielęgnacyjne.

Koncentrat do czyszczenia i konserwacji w ramach regularnego utrzymywania czystości standardowo zabrudzonych okładzin z gresu

Zastosowanie:

Do regularnego utrzymywania w czystości wszystkich okładzin z polerowanego lub naturalnego gresu. Również skuteczny do czyszczenia innych, zabrudzonych powierzchni ceramicznych. Koncentrat rozpuszcza i usuwa zabrudzenia użytkowe, zabrudzenia z olejów, zatłuszczenia, ściery gumowe oraz ślady butów.

Sposób użycia:

Koncentrat Sopro FPR 708 wlać do przygotowanej do zmywania wody w ilości jednej miarki (ok. 30-50 ml) na 8 l ciepłej wody. Przygotowanym roztworem przemyć okładzinę podłogowa, przy pomocy wilgotnej ściereczki lub mopa do zmywania. Nie chodzić po oczyszczonym podłożu przed jego wyschnięciem. Koncentrat Sopro FPR 708 można również stosować w automatycznych urządzeniach czyszczących. Dozowanie: ok. 0,1 l na 10 l wody.

Właściwości:

Preparat:

  • do regularnego stosowania
  • czyści i pielęgnuje zmywana okładzinę, nie pozostawiając smug, w jednym cyklu pracy
  • czyszczący i pielęgnujący jako dodatek do wody do zmywania
  • czyści powierzchnie, które przy jego regularnym stosowaniu zachowują walory estetyczne i są odporne na zabrudzenia
  • nie wytwarza powłoki na okładzinie
  • przyjazny dla środowiska naturalnego, ulega biodegradacji, nie zawiera rozpuszczalników