Sopro FIR 713

Sopro FIR 713

Silnie alkaliczny preparat, zawierający specjalnie dobrane składniki i dodatki, usuwające tłuszcze i zabrudzenia, do czyszczenia wszystkich okładzin z polerowanych lub nieszkliwionych gresów.

Koncentrat czyszczący do gresów

Zastosowanie:

Do czyszczenia wszystkich powierzchni z gresów polerowanych lub nieszkliwionych. Szczególnie do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni w gospodarstwach domowych oraz gruntownego lub intensywnego czyszczenia zabrudzonych lub niewłaściwie pielęgnowanych okładzin. Również skuteczny w czyszczeniu innych mocno zabrudzonych powierzchni ceramicznych.

Sposób użycia:

Gruntowne czyszczenie: w zależności od stopnia zabrudzenia, Sopro FIR 713 nanieść na powierzchnie w formie koncentratu lub w przypadku mniejszych zabrudzeń rozcieńczyć woda w proporcji do maks.1:10. Rozprowadzić przy pomocy szczotki do szorowania lub mopa, pozostawić na 10-25 minut, ewentualnie od czasu do czasu powierzchnie wyszczotkować, nie dopuszczając do wyschnięcia preparatu. Następnie zebrać lub usunąć rozpuszczony brud przy pomocy urządzenia z funkcja odsysania, a powierzchnie dokładnie spłukać dużą ilością czystej wody. W gospodarstwie domowym: w zależności od stopnia zabrudzenia, do wody do zmywania dodać od 20 g (1 łyżka) do 1 filiżanki preparatu i roztworem przetrzeć podłogę. Duże powierzchnie mogą być czyszczone preparatem Sopro FIR 713, z zastosowaniem automatycznych urządzeń czyszczących z funkcja odsysania.

Właściwości:

Koncentrat czyszczący Sopro FIR 713 rozpuszcza i usuwa powszechnie występujące, również trudne do usunięcia zabrudzenia z olejów, zatłuszczenia, ściery gumowe i ślady butów, warstwy polimerów i wosków, emulsje nabłyszczające, pozostałości środków pielęgnujących, uporczywe plamy itp. z polerowanego lub pozostającego w stanie naturalnym, nieszkliwionego gresu.

Preparat:

  • jest alkalicznym środkiem czyszczącym w formie koncentratu
  • nie zawiera rozpuszczalników
  • ulega biodegradacji