Sopro BR 711

Sopro BR 711

Nie zawierajacy rozpuszczalników, łagodnie alkaliczny preparat czyszczacy do wielu zastosowań, o intensywnym działaniu, zdolnosci rozpuszczania i usuwania brudu, przyjemnym zapachu. Do czyszczenia rożnego rodzaju zabrudzeń z okładzin ceramicznych, kamienia naturalnego i sztucznego, szkła, stali szlachetnej, aluminium, tworzyw sztucznych i lakierowanych powierzchni.

Intensywny koncentrat czyszczacy

Zastosowanie:

Do czyszczenia wszystkich wodoodpornych powierzchni, jak okładziny ceramiczne, z kamienia naturalnego i konglomeratów, szkło, stal szlachetna, aluminium, tworzywa sztuczne i lakierowane powierzchnie. Doskonały do stosowania w gospodarstwie domowym, pomieszczeniach dla majsterkowiczów, w warsztatach, we wnętrzach pojazdów itd. Usuwa przykładowo zabrudzenia z nikotyny, oleje, smary, żywice, woski, nacieki bitumiczne lub ze smoły, plamy farb, resztki klejów itp.

Sposób użycia:

Koncentrat Sopro BR 711 rozcieńczyć woda w proporcji maks. 1:5, w zależności od stopnia zabrudzenia i przy pomocy gąbki lub szczotki nanieść na czyszczona powierzchnie. Po 5-20 minutach oddziaływania preparatu, powierzchnie wyszorować i usunąć rozpuszczony brud. W przypadku małych powierzchni wystarczy użyć ściereczki, na dużych powierzchniach gumowej rakli lub urządzenia czyszczącego z funkcja odsysania. W każdym przypadku czyszczone miejsce należy dokładnie spłukać dużą ilością czystej wody. Przy bardzo mocnych zabrudzeniach powtórzyc proces czyszczenia na suchej powierzchni, ewentualnie uzyc preparatu Sopro BR 711 bez rozcienczenia i mocno wyszorowac. Idealnym rozwiazaniem jest uzycie butelki ze spryskiwaczem: wystarczy rozpylic preparat na czyszczonej powierzchni i wytrzec wilgotna sciereczka. W przypadku mocnego zabrudzenia czyszczone miejsce poddac działaniu preparatu, nastepnie wytrzec.

Właściwości:

Dzięki dobranej kombinacji substancji powierzchniowo-czynnych i środków czyszczących preparat rozpuszcza zabrudzenia organiczne i złogi z olejów, smarów, środków do pielęgnacji podłóg, emulsji nabłyszczających oraz powłoki woskowe, ściery gumowe, inne powszechnie występujące zabrudzenia z wielu powierzchni, które następnie usuwane są przy pomocy wody. Preparat:

  • skutecznie rozpuszcza brud
  • działa łagodnie; nie uszkadza nawet bardzo wrażliwych powierzchni
  • nie zawiera fosforanów, rozpuszczalników i substancji żrących
  • ulega biologicznemu rozkładowi
  • jest łagodniej alkaliczny niż większość mydeł